Mieszkanie na sprzedaż Ustka, Grunwaldzka

2 pokoje
32.69 m²
8 228,82 zł/m2
3 piętro
DEL-MS-2523
Oblicz ratę kredytu

269 000 zł

Mieszkanie na sprzedaż
Oferta na wyłączność

Szczegóły oferty

Symbol oferty DEL-MS-2523
Powierzchnia 32,69 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 32,69 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton, cegła
Standard
Piętro 3
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do remontu
Okna PCV
Instalacje ELEKTRYCZNA, GAZOWA, TELEFONICZNA, INTERNETOWA
Balkon mały
Rok budowy 1975

Jacek Iwaszkiewicz

licencjonowany pośrednik w obrocie nieruchomościami, numer licencji 1292, menager
Nr licencji: 1292

Napisz wiadomość 20 Ofert

Opis nieruchomości

Słoneczne 2 pokoje w Ustce – Twoja baza nad morzem lub pewna inwestycja!

Szukasz przytulnego azylu blisko bałtyckiej plaży, który urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? A może celujesz w bezpieczną lokatę kapitału w jednym z najpopularniejszych kurortów w Polsce?

Biuro Nieruchomości DELTA ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Ustki przy ul. Grunwaldzkiej.

Mieszkanie przy ul. Grunwaldzkiej to idealny kompromis między wakacyjnym kurortem a spokojem:

  • Spacerem do plaży: Tylko 15–20 minut dzieli Cię od szumu fal i złocistego piasku (ok. 1,5 km).
  • Wszystko pod ręką: Sklepy, punkty usługowe, szkoła i przedszkole znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie.
  • Doskonały punkt komunikacyjny: bliskość dworca zapewnia oszczędność czasu.