Mieszkanie na sprzedaż Słupsk, Śródmieście, Anny Łajming

2 pokoje
82.70 m²
3 021,77 zł/m2
4 piętro
DEL-MS-2491
Oblicz ratę kredytu

249 900 zł

Mieszkanie na sprzedaż

Szczegóły oferty

Symbol oferty DEL-MS-2491
Powierzchnia 82,70 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 82,67 m²
Liczba pokoi 2
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana beton, cegła
Standard
Piętro 4
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do odświeżenia
Okna PCV
Instalacje dobre
Balkon brak
Rok budowy 1907

Agnieszka Borkowska

agent nieruchomości, audytor energetyczny

Napisz wiadomość 28 Ofert

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje do sprzedaży przestronne mieszkanie 2 pokojowe  o powierzchni użytkowej 82,67 m2 w kamienicy w ścisłym centrum Słupska przy ulicy Anny Łajming.

Lokal zadbany, przestronny o powierzchni 82,67 m2. Składa się z dwóch dużych, ustawnych pokoi, kuchni z możliwością aranżacji dodatkowej jadalni, dwóch korytarzy, łazienki z wc.
Do mieszkania przynależy piwnica oraz komórka lokatorska usytuowana na tym samym poziomie, która została zaadoptowana na pralnię z dodatkowym wc.

Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. pomieszczenia wykończone zgodnie z ich przeznaczeniem do użytkowania.
Łazienka z wc po remoncie w 2023 roku.

Okna PCV.

Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z elektrycznego bojlera nowej generacji.

Opłaty eksploatacyjne z funduszem remontowym miesięcznie wynoszą  około 980 zł.

W bieżącym roku planowany jest całkowity remont budynku.