Dom na sprzedaż Główczyce, Gać

4 pokoje
93.00 m²
4 086,02 zł/m2
DEL-DS-2537
Oblicz ratę kredytu

380 000 zł

Dom na sprzedaż
Nowa oferta

Szczegóły oferty

Symbol oferty DEL-DS-2537
Powierzchnia 93,00 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj domu bliźniak
Agnieszka Borkowska

Agnieszka Borkowska

agent nieruchomości, audytor energetyczny

Napisz wiadomość 30 Ofert

Opis nieruchomości

Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje do sprzedaży dom w zabudowie bliźniaczej po remoncie w miejscowości Gać, województwo pomorskie.

Wyjątkowy dom z okresu przedwojennego, po remoncie, idealny dla osób ceniących ciszę i komfort.
W 2010 roku budynek docieplony styropianem, tynk mineralny, dachówka ceramiczna, docieplenie dachu wełną mineralną.

1.Na parterze znajduje się nowoczesna kuchnia, przestronny salon, łazienka z wc
- pokój dzienny około 22m2,
- kuchnia 11 m2, taras około16 m2
- korytarz około 4m2;
- łazienka 4 m2;
2. Na pierwszym piętrze - dwa pokoje z możliwością adaptacji jednego na aneks kuchenny;
- pokoje 18 m2 i 11m2;
- korytarz górny około 4m2;
3. Poddasze - duży otwarty pokój około 33m2;
W budynku znajduje się przestronna  piwnica o powierzchni około 20 m2.

Ogrzewanie domu ciepła woda - piec z dużym podajnikiem na pellet z możliwością przełączenia ustawień na drewno,  zlokalizowany w piwnicy.

Dodatkowe atuty:
Mały taras, idealny na relaks z wyjściem z kuchni.

Właściciele posiadają udział w działce o powierzchni 931 m2, na której stoi budynek gospodarczy zagospodarowany miedzy innymi jako garaż.

Ogród warzywny, na którym posadzone są czereśnie, maliny, jeżyna, agrest, truskawki i konstrukcja tunelu foliowego.